» Targi

Producenci

Kontakt

 • Sklep online P. P. H. U. MARKER
  NIP: 821-000-24-00
 • E-mail:zamowienia@marker.siedlce.pl
 • Telefon+48 (25) 644-65-67
  +48 510 142 159
 • Godziny działania sklepuGłówny magazyn czynny: od poniedziałku do piątku 8.00 - 19.00 sobota 8.00 - 14.00

Targi


TARGI SZKOLNE Z MARKEREM
 

          Jest to cykliczne spotkanie naszych dostawców (producentów i importerów) z branży biurowo – szkolnej z naszymi kontrahentami. Jest to dwudniowe spotkanie organizowane corocznie zwykle na początku maja. Celem imprezy jest przedstawienie nowych produktów, trendów w branży na nadchodzący sezon szkolny. Klienci mają możliwość osobiście sprawdzić działanie każdego produktu czy zapoznać się z planami marketingowymi poszczególnych producentów i importerów na nadchodzący sezon.


          W ostatnich latach moda na produkty licencyjne zdominowała prezentowane artykuły. Licencje już na stałe zagościły w branży szkolnej. Targi pokazują, że jest to główny kierunek w sprzedaży. Nowe gwiazdy sportu, muzyki i filmu obecne są na coraz szerszej gamie produktów. I to właśnie produkty licencyjne są najbardziej widoczne na targach. Dodatkowo szeroka oferta i atrakcyjne promocje to główne korzyści dla klientów przybywających na targi.

            Na Targach dostępne są wszystkie liczące się marki na rynku z zakresu naszej działalności, m.in.: Alexander, Aliga, Amos, Apli, Argo, Astra, Ballograf, Bambino, Bantex, Beniamin, Bic, Biella, Canson, Carioca, Dahle, Dalprint+, Dan-Mark, Derform, Donau, Durable, Dymo, Eagle, Elba, Euro-Trade, Faber Castel, Galeria Papieru, Granit, Grand, Herlitz, Hero, Horse, Ico, Ideal, Interdruk, Klasa, Kobra, Koh-I-Noor, Kores, Laco, Lancer, Linex, Michalczyk i Prokop, Moongraf, Noris, Novus, Opus,Oval, Parker, Paper Mate, Paso, Patio, Pelikan, Penac, Pentel, Pilot, Pol-Mak, , Siedmioróg, Spoko, Staedtler, Waterman, Rolodex, Rotring, Rystor, Sax, St. Majewski, Uni, Unipap, Universal, Tetis, Toma, Top 2000, Trefl, Trodat, Warta, Verte, Zebra, Zenith-Monami, Yellow One.


           To właśnie współpraca z najlepszymi sprawia, iż spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie bez znaczenia jest formuła premiowania zamówień targowych złożonych w dniach targowych (szczegóły w osobnych wiadomościach).

 
GWIAZDKA Z MARKEREM
 

          Jest to również cykliczne spotkanie naszych dostawców (producentów i importerów) z branży biurowo – szkolnej jak i zabawkarskiej z naszymi kontrahentami. Ma ono charakter jednodniowej prezentacji połączonej z możliwością złożenia zamówienia. Organizowane corocznie zwykle na początku października. Skupiamy się wtedy na artykułach biurowych, pokazując klientom co nowego pojawiło się w okresie ostatniego roku. Kolejnym ważnym elementem naszych październikowych targów są artykuły prezentowe, dekoratorskie, kreatywne, zabawkarskie... jednym słowem pokazujemy najlepsze produkty na gwiazdkowe prezenty.


    Formuła spotkania łączącego prezentację, szkolenie jak i możliwość dokonania zakupów została zaakceptowana i przyjęta przez klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom już teraz zapraszamy na kolejne TARGI SZKOLNE Z MARKEREM jak i GWIAZDKĘ Z MARKEREM.
 


Przejdź do strony głównej
 • Reklama1
 • Reklama2
 • Reklama3
 • Reklama4
 • Reklama5
 • Reklama6
 • Reklama7
 • Reklama8
 • Reklama9
012345678
0